Логин
Пароль
Регистрация Восстановить пароль
       
В каталоге
В новостях
расширеный поиск
НовостиО насКаталогПоискКак купитьИнсталляцииПрокатСервисАртистыВакансииКонтакты
МЕНЮ КАТАЛОГА
 
ПРОИЗВОДИТЕЛИ
Roland
Hercules
Walden
Behringer
BOSS
Cakewalk
Edirol
Electro-Voice
J&D
Jupiter
Hamer
Numark
Proel
Rodgers
Rotosound
Seiler
Shure
Pearl River
Ritmuller
MAPEX
Black Panther
RCF
Тульская гармонь
B.C.Rich
Michael Kelly
Bugera
Premiere
Hal Leonard
Трембита
Remo
Sennheiser
Vic Firth
Monster
D'Addario
Zildjian
AXL
Levy`s
Gliga
Galli
Die Hard
Kremona
Ernie Ball
Cort
Tanglewood
Hohner
Lag
Yamaha
Crafter
Stagg
Acropolis
Warwick
Casio
Dunlop
Planet Waves
RockBag
Pro-Mark
Maxtone
Evans
Hughes & Kettner
Pioneer
Evolution
Караоке-система
YOUR DAY
EBS
Hiwatt
Тик-Так
Kapok
SoundKing
Fzone
Mooer
RockCable
Kawai
Vintage
EKO
Fernandes
Alhambra
GHS
M-Audio
Doshka
Midas
Turbosound
Klark Teknik
Avolites
Taylor
Dexibell
Alvarez
Zalizo
Sabian
PP Drums
Angel
JHS Hornby
Antoni
Odyssey
Kinsman
Klotz
На нашем сайте вы можете делать покупки в онлайн режиме
  Новости магазина "Тик-Так"

Нові бездротові мікрофонні системи Shure Microflex

Страницы:  1 

Shure представила бездротові мікрофонні системи Shure Microflex — універсальна і масштабована лінійка мережевих цифрових бездротових рішень з точним і деталізованим відтворенням аудіо в умовах конференцій. Сучасна система Microflex з плоскою і компактною конструкцією складових пристроїв дозволяє легко інтегруватися в оснащення різних приміщень в самих різних сегментах ринку, включаючи корпоративний, навчальний, урядовий і фінансовий. Microflex wireless включає в себе наступні складові, як технологію кодування, мікрофони на гнучкій шийці, ручні мікрофони та гібридні бази з вбудованими мікрофонами, і все це інтуїтивно просте у використанні.Ці можливості включають розумну технологію акумуляторних батарей Shure, мережеві зарядні бази, кодування бездротової передачі AES-256, органи комплексного контролю для програмування інтерфейсів третіми особами, програмне забезпечення засноване на браузері для повного контролю системи.

Цифровий аудіо мережевий протокол Dante також вбудований в бездротову точку доступу, дозволяючи користувачам передавати багатоканальне аудіо з низькою затримкою через один кабель Ethernet. Ця можливість полегшує передачу аудіо і дає можливість здійснювати контроль через корпоративні мережі, розширюючи ефективність ресурсу для аудіо / відео техніків і IТ-адміністраторів.

«Система Microflex Wireless є ідеальним вибором для поліпшення звуку в приміщеннях для зустрічей, що вимагають реконфігурації в короткий термін», — сказав Ерік Ваверіс, — керівник відділу бездротових систем в Shure. «Вона також ідеальна для залів засідань, що вимагають дискретно розташування обладнання. Вражаючу візуально деталь, можна отримати за допомогою сучасних технологій відеоконференцзв’язку і при цьому необхідно реалізувати відповідне звукове рішення. Гібридне поясний пристрій підкреслює гнучкість системи Shure». «Його можна носити в кишені сорочки або піджака, використовуючи вбудований в нього мікрофон. Підключити петлічний або головний мікрофон для його використання, як традиційний натільний при цьому вбудований мікрофон автоматично відключається». "На додаток, кожен компонент, включаючи бездротові мікрофони, може контролюватися і бути під моніторингом через мережу Ethernet. Аудіо / відео фахівці можуть бути спокійні, прямо зі свого офісу бачачи стан батареї кожного мікрофону ".

Система Microflex постійно сканує частотний діапазон для чистого та узгодженого каналу зв’язку для кожного мікрофона. Система також виявляє і усуває будь-яку небажану інтерференцію. Для просунутого управління живленням складових системи, розумні акумулятори Li — ion забезпечують до 9 годин безперервної роботи, система дозволяє здійснювати дистанційний моніторинг статусу заряду батарей пристроїв, що знаходяться на зарядної мережевий базі і бачити залишився роботи у годинах і хвилинах через мережеву систему контролю. При необхідності безперервного використання передавача його можна заряджати від USB — джерела. Microflex легко конфігурується і розширюється, забезпечуючи гнучкі та оптимальні рішення для різних конференц — приміщень. Доступні версії з чотирма і восьми каналах, які можуть комбінуватися в 32 або 64 канальну конфігурацію. Система Microflex wireless вже доступна у продажу.Страницы:  1 
Личная корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Клубная карта Тик-Так
Время работы магазина
ОБЗОРЫ И СТАТЬИ
Клавишные и синтезаторы
Звукозаписывающая техника
Дискотечное оборудование
Гитары и гитарная техника
Звукоусиление и сцена
Микрофоны и наушники
Ударные инструменты
Полезные ископаемые
Экскурсии в "Мир Музыкальных Инструментов "Тик-Так"
ПОСЛЕДНИЕ ПУБЛИКАЦИИ
Отчет о встрече с Юрием George Виноградовым
9 апреля встреча с Юрием George Виноградовым!
Отчет о встрече с Серго Чантурия
27 февраля встреча с Серго Чантурия!
«Полезные ископаемые»
Цифровой DJ-микшер Behringer DDM4000 в обзоре TopTenREVIEWS
Активные акустические системы Behringer EUROLIVE NEO
Персональные микшеры Roland M-48 в концерте "The Motown Sound"
Оборудование Roland в музыке группы Ladytron
Cakewalk SONAR X1 в видеоигровой индустрии
207.241.229.212
 
04071. г. Киев

тел. : ;
;
факс: ;
e-mail: [email protected]
     Музыкальный магазин © TIC-TAC 2003-2015 Cimbor.Net
207.241.229.212