Логин
Пароль
Регистрация Восстановить пароль
       
В каталоге
В новостях
расширеный поиск
НовостиО насКаталогПоискКак купитьИнсталляцииПрокатСервисАртистыВакансииКонтакты
МЕНЮ КАТАЛОГА
 
ПРОИЗВОДИТЕЛИ
Roland
Hercules
Walden
Behringer
BOSS
Cakewalk
Edirol
Electro-Voice
J&D
Jupiter
Hamer
Numark
Proel
Rodgers
Rotosound
Seiler
Shure
Pearl River
Ritmuller
MAPEX
Black Panther
RCF
Тульская гармонь
B.C.Rich
Michael Kelly
Bugera
Premiere
Hal Leonard
Трембита
Remo
Sennheiser
Vic Firth
Monster
D'Addario
Zildjian
AXL
Levy`s
Gliga
Galli
Die Hard
Kremona
Ernie Ball
Cort
Tanglewood
Hohner
Lag
Yamaha
Crafter
Stagg
Acropolis
Warwick
Casio
Dunlop
Planet Waves
RockBag
Pro-Mark
Maxtone
Evans
Hughes & Kettner
Pioneer
Evolution
Караоке-система
YOUR DAY
EBS
Hiwatt
Тик-Так
Kapok
SoundKing
Fzone
Mooer
RockCable
Kawai
Vintage
EKO
Fernandes
Alhambra
GHS
M-Audio
Doshka
Midas
Turbosound
Klark Teknik
Avolites
Taylor
Dexibell
Alvarez
Zalizo
Sabian
PP Drums
Angel
JHS Hornby
Antoni
Odyssey
Kinsman
Klotz
На нашем сайте вы можете делать покупки в онлайн режиме
  Новости магазина "Тик-Так"

Чому саме цифрове фортепіано?

Страницы:  1 

Якщо купуєте перше фортепіано для своєї родини або роздумовуєте над придбанням нового інструменту, то найкращим вибором для Вас буде саме цифрове фортепіано, яке має багато переваг у порівнянні з традиційними акустичними інструментами.

Навчання:

Цифрове фортепіано пропонує захоплююче навчання,  яке неможливо порівняти із традиційними уроками гри на фортепіано. Адже цифровий інструмент з легкістю можна під’єднати  до будь-якої комп’ютерної програми та швидко розпочати навчальний процес з використанням сучасних технологій. Доведено, що студенти вчаться легше і швидше та займаються довше на цифровому фортепіано.WiFi та USB зєднання:

Цифрові фортепіано з Wi-Fi функцією дозволяють встановлювати бездротове з'єднання з вашим смартфоном, портативним музичним плеєром, або планшетом. Після підключення, ви можете насолоджуватися великою кількістю спеціальних додатків, призначених для навчання, дистанційного управління, гри і написання творів. До того ж існує можливість підключити звичайний USB кабель від вашого цифрового фортепіано до комп'ютера або планшета, що в декілька разів дозволить розширити ваші творчі та технічні можливості.

ЧОМУ ROLAND?  Перший - як завжди найкращий:

Вже більше 40 років компанія Roland являється провідним розробником і виробником електронних музичних інструментів на світовому музичному ринку. У 1975 році було представлено першу лінійку цифрових фортепіано для домашнього навчання, яка згодом отримала велику кількість премій і нагород. Придбавши фортепіано Roland, Ви інвестуєте кошти в професійний і якісний інструмент, який радуватиме Вас і Вашу родину протягом довгих років.


Roland створює якісні інструменти для розвитку якісної музики:

Більшість найкращих педагогів, що навчають грі на фортепіано, скажуть Вам, що навчання на інструменті з якісним звучанням і професійною клавіатурою являється одним з найбільш важливих елементів у розвитку навичок гри на фортепіано. На сьогоднішній день найновітніші технології, які використовуються при виготовленні фортепіано Roland, стирають всі грані між традиційними акустичними і сучасними цифровими фортепіано, забезпечуючи оригінальне, натуральне звучання. Компанія Roland гарантує, що інструмент забезпечить Вам міцну основу для багаторічного творчого розвитку, особистого задоволення і радість від придбаного інструменту.

Цифрові технології Roland мають ряд переваг:

Якщо Ви спантеличені питанням, яке цифрове фортепіано Вам підійде більше, то спочатку варто розібратися, в чому переваги цифрових фортепіано по відношенню до акустичних. На відміну від акустичних інструментів, фортепіано Roland завжди звучить відмінно і бездоганно, до того ж воно не потребує налаштування або іншого дорогого обслуговування. Крім того, цифрові технології, якими оснащені інструменти Roland, забезпечують практичні переваги та творчі можливості, які відсутні у звичайних акустичних інструментів. Серед них це регулювання гучності, тихі практичні заняття в навушниках, миттєвий запис композицій у внутрішню пам'ять інструменту, вбудовані різноманітні навчальні програми, підключення до мобільних пристроїв і комп’ютерів та багато іншого.

Габарити:

Цифрове фортепіано більш компактне, порівняно з акустичним піаніно, що дозволяє органічно розмістити його в невеликій кімнаті. До того ж, воно має меншу вагу, що дуже важливо, наприклад, при переміщенні інструменту. Як правило, цифрове фортепіано складається з клавіатури і декількох частин корпусу. Тому при потребі його можна завжди самостійно зібрати і розібрати.


Фортепіано на будь-який смак, колір і бюджет:

Вибираючи серед великої кількості моделей фортепіано Roland, покупець завжди може бути впевненим, що він знайде ідеальне фортепіано для власних потреб, а також свій стиль. Асортимент цифрових фортепіано Roland дуже широкий, починаючи від елегантного роялю для дому до мобільних фортепіано, які ідеально підходять для невеликих приміщень або сцени. При цьому навіть найдоступніші в ціновій категорії моделі мають бездоганне звучання і якість збірки, що виводить бренд Roland на найвищий рівень серед конкурентів.

Моє перше цифрове фортепіано:

В основі якісного звучання якісного цифрового фортепіано лежать сучасні технічні та електронні рішення. Основне завдання електронного інструменту для навчання полягає в тому, щоб максимально відповідати своєму акустичному аналогу за якістю звучання і за відчуттями під час гри на інструменті.


При придбанні інструменту спеціалісти наполегливо рекомендують звернути увагу на те, чи присутня в лінійці вибраного Вами виробника  професійна серія електронних роялів/фортепіано. Адже наявність широкого діапазону інструментів, що включає в себе дорогі професійні моделі, свідчить про те, що у даного виробника є технології, які забезпечують максимально якісне звучання електронного фортепіано. Відповідно навіть у більш дешевих моделях звучання буде кращим, в порівнянні з моделями більш бюджетних виробників, в яких відсутня лінійка дорогих професійних моделей. До виробників, що пропонують найбільш якісні моделі цифрових фортепіано, відноситься і компанія Roland.


Якщо Ви вирішили придбати перше фортепіано для своєї дитини, то Roland F-20 - ідеальний вибір. В цьому інструменті втілені найновітніші технології Roland виключно за невисоку ціну. Його багате автентичне звучання надихає учня на дослідження і розвиток своїх можливостей, а молоточкова клавіатура, розроблена з флагманських моделей - забезпечує реалістичні відчуття, що є дуже важливими для правильного навчання. Будучи повністю цифровим інструментом, F-20 дає безліч переваг в порівнянні з традиційним акустичним інструментом. Це запис власних композицій, вбудований метроном, автоматичний акомпанемент, широкий вибір тембрів. Крім цього, безкоштовні програми дозволяють використовувати інструмент разом з iPhone, iPad або iPod Touch, що мотивує дітей займатися, розважаючись з інтерактивними іграми.


Детальніше про Roland F-20 можна дізнатися ТУТ


Страницы:  1 
Личная корзина
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Клубная карта Тик-Так
Время работы магазина
ОБЗОРЫ И СТАТЬИ
Клавишные и синтезаторы
Звукозаписывающая техника
Дискотечное оборудование
Гитары и гитарная техника
Звукоусиление и сцена
Микрофоны и наушники
Ударные инструменты
Полезные ископаемые
Экскурсии в "Мир Музыкальных Инструментов "Тик-Так"
ПОСЛЕДНИЕ ПУБЛИКАЦИИ
Отчет о встрече с Юрием George Виноградовым
9 апреля встреча с Юрием George Виноградовым!
Отчет о встрече с Серго Чантурия
27 февраля встреча с Серго Чантурия!
«Полезные ископаемые»
Цифровой DJ-микшер Behringer DDM4000 в обзоре TopTenREVIEWS
Активные акустические системы Behringer EUROLIVE NEO
Персональные микшеры Roland M-48 в концерте "The Motown Sound"
Оборудование Roland в музыке группы Ladytron
Cakewalk SONAR X1 в видеоигровой индустрии
207.241.231.142
 
04071. г. Киев

тел. : ;
;
факс: ;
e-mail: [email protected]
     Музыкальный магазин © TIC-TAC 2003-2015 Cimbor.Net
207.241.231.142